BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tunahan - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Dostumuzun adı Tunahan.Hastanemizde sistematik bir romatizmal hastalık olan Sistemik Lupus Eritematozus (SLE) tanısıyla tedavi görmekte.Tunahan çok neşeli bir kişiliğe sahip,yüzü sürekli gülüyor.Bizi görünce çok sevindi ve bizim onunla oynama isteğimizi kırmayıp hemen kabul etti.Tunahana çok çabuk ısındık ve tabi ki o da bize hemen ısındı.Onunla güzel vakit geçirdik,hamurlarla oynadık,boyama yaptık.Hatta bir futbolcu boyadık tunahan boyadığı futbolcuya böbbö ismini verdi :).Futbolu çok seviyor ve fenerbahçeli.En sevdiği renk kırmızı bu yüzden çoğu oyuncağı da kırmızı.Bizden istediği dilekte kırmızı bir traktör oldu.En kısa zamanda isteğine kavuşması dileğiyle.

Bugün Tunahan'a hediyesini verdik.Dört gözle bizi bekliyordu,hediyesini gördüğünde ise çok mutlu oldu.Onunla biraz daha sohbet ettik birileri ile konuşmayı çok seviyor.Sıra ayrılmaya geldiğinde yine mutluydu çünkü onun çok güzel bir traktörü var artık

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: