BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şura - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanede pediatri servisinde 5 yaşındaki Şura ile tanıştık. Şura o kadar cana yakın bir çocuk ki gittiğimiz andan itibaren bizimle konuşmaya başladı. Onunla birlikte önce pastel boya ile boyamalar, parmak boya ile baskılar ve daha sonra da kağıttan gemi ve uçak yaptık. Ona ileride ne olmak istediğini sorduğumuzda doktor olmak istediği cevabını aldık. Ayrıca Şura'nın en sevdiği rengin de kırmızı olduğunu öğrendik. Şura ile çok güzel vakit geçirdik ve çok mutlu olduk. Ayrılmadan önce dileğini sorduğumuzda bize kırmızı bir akülü araba istediğini söyledi. Siz de Şura'nın bu dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek istemez misiniz?

Bugün Şura'nın hediyesini teslim etmeye gittik. Annesinden hediyesini dört gözle beklediğini öğrendiğimiz miniğimiz bizi görünce çok mutlu oldu. Her ne kadar utangaç bir çocuk olsa da gülümsemelerini saklayamadı. Onun bu gülümsemelerine vesile olan gönüllümüze teşekkür ediyoruz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: