BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şeymanur - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Merhaba, sizlere güzeller güzeli savaşçımız Şeymanur'u tanıtmak istiyoruz. Şeymanur yaklaşık iki yıldır hastalıkla mücadele ediyor ama asla yılmıyor, enerjisini kaybetmiyor :) . Onu tanıdığımız ilk dakikadan itibaren gülümsemesi ile kalplerimize dokundu. Minik savaşçımızı ziyaret ederken onunla sohbet edip monopoly oynadık. Şeymanur oyunu yeni öğrenmesine rağmen hepimizi yendi. Bize büyüyünce polis olmak istediğini söylerken gözlerinin içi gülüyordu. Hastalığı yüzünden uzun zamandır okula gidemeyen ama asla hayallerinden vazgeçmeyen güzeller güzeli Şeymanur'un bizlerden küçük bir dileği oldu. Tedavi süresince bisiklet sürmeyi çok özlediğini söyleyen Şeymanur bir bisikleti olmasını çok istiyor :) . Şeymanur'un dileğini gerçekleştirerek sevincine ortak olmak ister misiniz?  

Şeymanur’un hediyesini verdik. Çok mutlu oldu, çok beğendi bisikletini. Onun sevincine, mutluluğuna ortak olmak çok güzeldi. Bisikleti gönderen gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :D

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: