BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Rabia - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün oyunlarımızı da alıp Rabia'nın yanına geldik. Rabia bizi görünce ve onunla vakit geçirmek için geldiğimizi öğrenince çok mutlu oldu. Zaten çok sıkıldığını hemen oyun oynamak istediğini söyledi. Kelime oyunlarını çok sevdiğini söyleyince beraber kelime oyunu oynamaya başladık. Ve tabiki bu konuda iddialı olduğunu bizi yenerek de kanıtlamış oldu. Ardından jenga oyunu oynadık ve biraz sohbet ettik. Sohbet esnasında bizlere en sevdiği rengin pembe, en sevdiği dersin Müzik olduğunu söyledi. Rabia'ya büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda bize Hakim olmak istediğinden bahsetti. Ve son olarak dileğini sorduğumuzda bize Mangala istediğini söyledi. Siz de Rabia'nın dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek istemez misiniz?

Bugün hediyesini vermek üzere Rabia'nın yanına gittik. Rabia hediyesinin geldiğini görünce çok sevindi. Rabia'nın mutluluğunu görmemize vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: