BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Orçun - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Orçun 15 yaşında lise bir öğrencisi ve fakültemizin hastanesinde lenfoma(bir çeşit kanser) tanısıyla tedavi görmekte.Odasına girdiğimizde uyuyordu sonra uyandı.Başta bizimle vakit geçirmek istemese de sonraları bize alıştı ve sohbete başladık kısa bir tanışmadan sonra futbola ilgisi olduğunu,beşiktaşı tuttuğunu öğrendik.İlk olarak tombala oynadık ve kazanan Orçun oldu.Ardından Monopoly ve dart oyunlarımız da çok eğlenceli geçti. Orçun'a dileğini sorduğumuzda hiçbir şey istemediğini söyledi.Biraz düşündükten sonra futbol topuna karar verdi.Bizce Orçun yaşına göre çok olgun ve akıllı bir genç.biz onunla tanıştığımız için çok mutlu olduk.Onun bu güzel dileğini gerçekleştirmek, hediyesine kavuştuğunda yüzündeki gülümsemeye ve attığı gollerdeki sevince ortak olmak ister misiniz?

Bugün Orçun'un hediyesini teslim etmeye gittik. Bize hediyesini dört gözle beklediğini söyledi.Hediyesini verdiğimizde çok mutlu oldu.Onun gülümsemesine vesile olan gönüllümüze teşekkür ediyoruz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: