BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nazlı - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hematoloji servisinde Nazlı ile tanıştık. Nazlı 4 yaşında. Tanısı HUS(Hemolitik Üremik Sendrom) . Nazlı çok sevecen bir kız gittiğimiz ilk andan itibaren bize hep sıcak davrandı. İlk boyama yaptık. Aynı zamanda da sohbet ettik. En sevdiği renk pembeymiş ve ileride doktor olmak istiyormuş. Çok da meraklı bir kız. Aslında biz Nazlı'nın yanına yaşını bilmeden gittik. Bu yüzden de yanımızda daha büyük bi yaşta olma ihtimali için monopoly de götürmüştük. Fakat yaşına uygun olmadığı için onu oynamayacaktık. Ama Nazlı kutuyu merak etti ve onu da oynamak istedi biz de tam kurallarına uygun olmasa da oynadık ve en çok onu oynarken eğlendi. Ayrılık vakti gelmişti. Son olarak ona dileğini sorduk. Bizden kanatları olan pembe elbiseli bir oyuncak peri kızı istedi. Siz de Nazlı'nın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün Nazlı'nın hediyesini vermek için hastaneye gittik. Hediyesini vereceğimiz zaman gözlerini kapamasını istedik. Gözlerini açtığında çok mutlu oldu ve ufak bir sevinç çığlığı attı. Onun mutluluğunu görmek hem bizi hem de babasını çok sevindirdi. Hemen evine gidip oyuncağıyla oynamak istedi ve çok teşekkür etti.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: