BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Narenur - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Hematoloji servisinde Narenur ile tanıştık. Narenur şu an 2 yaşında ve kendisi Lösemi (Bir çeşit kan kanseri) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor. Miniğimiz odaya girdiğimizde bizi gülümseyerek karşıladı ve yanından ayrılana kadar beraber çok eğlendik. Barbie bebek giydirmede tatlı bir yarışa girdik ve tabi ki Narenur bizi yendi. Halka oyununu o kadar çok sevdi ki 3-4 defa bozup yeniden yaptı. Hayvan eşleştirme oyununda da çok iyiydi, tüm hayvanları birbiriyle eşleştirdi. Boyama kitabını boyarken pastel boyalar ilgisini çekti ve yanından ayrılıncaya kadar onlarla ilgilendi.

Oynadığımız oyunlardan nasıl geçtiğini anlamadığımız birkaç saatten sonra Narenur'a dileğini sorduk ve  bizden "Kocaman Kırmızı Bebek" istedi. Narenur'un dileğini gerçekleştirmek ve mutluluğuna mutluluk katmak ister misiniz?


Güzel bir kış günü Narenur’un hediyesinin elimize ulaştığını öğrendik ve hemen ailesiyle iletişime geçtik. Miniğimizin hastaneye geleceği tarihi öğrenip hediyesini teslim etmek için hazırlandık. Hediyesini görünce çok sevindi ve hemen diğer bebekleriyle birlikte bizim getirdiğimiz bebekle de oynamaya başladı. Miniğimizin bu mutluluğu yaşamasına katkısı olan gönüllümüze teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: