BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mustafa Yılmaz - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Onkoloji servisinde tedavi gören 11 yaşındaki Mustafa'yı ziyaret ettik. Mustafa hastanemizde Malign Neoplazm (Bir çeşit kanser türü) tanısı ile tedavi görüyor. Odaya oyuncaklar ile girdiğimizi görür görmez heyecanlı bir şekilde bakışlarını bize çevirdi. Leyla'dan Sonra topluluğunu bildiği için bizimle hemen oyun oynamak istediğini söyledi. İlk olarak Monopoly oynadık. Miniğimiz oyunda çok becerikliydi hamleleri ile bizi şaşırtıyordu. Oyun oynarken çok eğleniyordu. Mustafa'nın bu kadar konuşkan ve sıcakkanlı olması bizi gerçekten mutlu etti.

Oyun oynarken gelecekte ne olmak istediğini sorduk ve bize Jandarma olmak istediğini söyledi.

Dileğini sorduğumuzda ise bizden "Kırmızı Bir 4x4 Uzaktan Kumandalı Araba" istediğini söyledi. Miniğimizin hayallerini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniiz?

Neşeyle uyandığımız bir sabah Mustafa'nın hediyesinin geldiğini öğrenir öğrenmez ailesi ile iletişime geçtik. Mustafa’nın taburcu olduğunu öğrendik. Vakit kaybetmeden miniğimizin güzel hediyesini kargoladık. Miniğimiz kargosunu alır almaz bizimle iletişime geçti. Hediyesini çok beğendiğini söyledi. Miniğimizin yüzündeki gülümsemeye katkı sağlayan ve onun gönlünde yer edinen gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: