BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Murat Can - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

 Minik dostumuz Murat Can ile tanışmak için odasına gittik. Murat 16 yaşında ve hastanemizde Guillain Barre Sendromu (Bir infeksiyon sonrası gelişen nörolojik hastalık) tedavi görmekte. Odasına gittiğimizde bizi gördüğüne şaşırdı. Kendimizi kısaca tanıttıktan sonra onunla oyun oynamak istediğimizi söyleyince oldukça mutlu oldu. Sıcakkanlı bir dostumuz olduğu için kaynaşmamız kolay oldu.  Ardından onun da isteği üzerine  birkaç tur tombala oynadık. Oyunun kazananı Murat Can oldu. Oyun oynarken sohbet ettik. Büyüyünce futbolcu olmak istediğini, Galatasaray'ı tuttuğunu ve en sevdiği renklerin kırmızı ve sarı olduğunu öğrendik. Konuşmalarından annesi ile arasında güçlü bir bağ olduğunu fark ettik. Sohbetimiz boyunca dikkatimizi çeken şey Murat Can'ın ne kadar ılımlı ve olgun bir çocuk olduğuydu.Minik dostumuzun bizden dileği üstünde kendi adı yazılı olan orijinal bir Galatasaray formasıydı. Siz de Murat Can'ın bu dileğini gerçekleştirerek onun mutluluğuna katkıda bulunmak ister misiniz? :)                                   

Yaklaşık 1.5 ay önce ziyaret ettiğimiz Murat Can hediyesine kavuştu ve teşekkür ettiğini söyledi. Biz de buna vesile olduğumuz için oldukça sevindik. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: