BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Metehan - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir Aydın sabahında bu yılki ilk ziyaretimiz için Pediatri servisimizin yolunu tuttuk. Elimize aldığımız oyunlarımızla odaya girdiğimizde bizi harika bir çocuk karşıladı. Metehan 7 yaşında ve servisimizde Epilepsi (Sinir hücrelerinde meydana gelen aktivite bozukluğu) tanısıyla tedavi görüyor. Beraber oynadığımız kule oyunu ve eşleştirme oyunlarında çok başarılı olan Metehan bizleri hepsinde yendi. Bu oyunlar arasında sohbet ederken Metehan'ın basketbol oynamayı çok sevdiğini öğrendik. Ziyaretimizin sonuna yaklaşırken basketbola oldukça ilgisi olan miniğimiz bizden "Basketbol Topu" istedi. Siz de Metehan'ın bu dileğini gerçekleştirip yüzüne bir gülümseme kondurmak ister misiniz?

Metehan’ın hediyesi elimize ulaşır ulaşmaz ailesiyle iletişime geçtik ve salı günü hastaneye geleceklerini öğrendik. Heyecanla hediyesini teslim edeceğimiz günü bekledik. Hastaneye gittiğimizde ise miniğimizin bizden daha heyecanlı olduğunu gördük. Hediyesini verince çok mutlu oldu. Hem bizim için hem de Metehan için inanılmaz güzel bir gündü.

Metehan’ın yüzündeki gülümsemenin mimarı olan gönüllümüze teşekkür ederiz, iyi ki varsınız.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: