BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melisa - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin pediatri servisinde yatan dünya güzeli miniğimiz Melisa’yla tanıştık. Melisa 10 yaşında ve KAH(böbrek üstü bezinin bir çeşit doğumsal hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi olmakta. Bizi çok sıcak karşıladı. Başladık beraber oyun oynamaya. Birbirimizin yüzünü boyadık kalpler, gökkuşağı, yıldız çizdik. Parmak boyası yaptık. Dart, monopoli, tombala oynadık. Biz onu o bizi çok sevdi. Monopoli mi istersin tombala mı diye sorduğumuzda hangisi daha uzun sürer dedi.:) Melisa büyüyünce polis olmak istediğini ve evinde çok fazla oyuncak silahı olduğunu söyledi. Melisa’nın yüzündeki gülücükler hepimizi çok mutlu etti. Onunla vakit geçirirken hepimiz çok eğlendik. Kendisine dileğini sorduğumuzda çok zor cevap aldık çünkü utandı miniğimiz Melisa. Bisiklet istiyorum ama bisiklet bir dilek değil ki on dilek dedi. Kırmızı renk,büyük,vitesli bir bisiklet istedi. Ama lütfen arkasında oturma yeri olmasın diye ekledi. Minik dostumuzun bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek istemez misiniz? :)

Miniğimiz hediyesinin geldiğini bir gün öncesinden öğrendi. Bütün gece uyuyamamış. Ona hediyesini götürürken bizi uzaktan gördü sevinçten babasına sarıldı sonra koşarak yanımıza geldi. Hediyesini alırken çok heyecanlıydı ve mutluydu. Miniğimizi bu kadar sevindiren gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: