BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet Ali - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Mehmet Ali, 17 yaşında ve lise son öğrencisi. Bir çeşit böbrek hastalığı var ve atak geçirdikçe hastaneye yatıyor. Bizimle çok samimi şekilde sohbet etti. Kendisi futbol oynamayı çok seviyor ve kalecilik yapıyor. Psikolog olabilmek için bu yıl üniversite sınavlarına hazırlanan Mehmet Ali'nin bizden dileği ise bir uçlu kalem.Miniğimizin dileğini karşılamak ister misiniz?

 Mehmet Ali, bizden istediği hediyeye bugün kavuştu. Aldığı kırtasiye seti, lise son sınıf öğrencisi olan Mehmet Ali'ye sınavlara çalışması için ekstra bir motivasyon oldu. Çocuklarımızı mutlu ettikçe dünya daha güzel bir yer olacak. 


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: