BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün çok tatlı ve çok akıllı bir çocuk olan Mehmet'in yanındaydık. Kendisi 9 yaşında.  Miniğimizin hastalığı nefrotik sendrom olarak adlandırılan bir hastalık. Biraz daha anlaşılır bir dille açıklayacak olursak vücudumuzdaki bir proteinin idrara fazlaca geçmesiyle oluşan bir hastalık. Ziyaretimiz boyunca çok güzel vakit geçirdik; sohbetler ettik, oyunlar oynadık, boyamalar yaptık. Mehmet bize ileride subay olmak istediğinden bahsetti. Günün sonuna geldiğimizde ise Mehmet'in isteğini sorduk ve bize bisiklet istediğini söyledi. Onun isteğini gerçekleştirmemizde bize yardımcı olur musunuz?

Mehmetin dileği olan bisiklet bize ulaştı ve ona teslim ettik. Gözlerindeki mutluluk görmeye değerdi. O mutlu olduğu için biz de çok mutlu olduk. Bağışçımıza çok teşekkür ediyoruz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: