BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gülizar - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yağmurun toprakla buluştuğu neşeli bir sonbahar gününde elimizde oyun, gözlerimizde heyecanla Pediatri servisinin yolunu tuttuk. 9 yaşındaki Tip-1 Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla tedavi gören güzel prensesimiz Gülizar'la keyif dolu vakit geçirmek için sabırsızlanıyorduk. Bizi kocaman bir gülümsemeyle karşılayan prensesimizle çeşit çeşit oyunlarımızın yanı sıra sohbetimiz de oldukça keyifliydi. Oyunlardaki becerisi ve sohbetimiz sırasında bizi şaşırtan cevaplarıyla gönlümüzde taht kuran miniğimiz büyüyünce sınıf öğretmeni olmak istediğini, çocuklara yeni bilgiler öğretmek istediğini söyledi. Oyun oynarken yanımızda getirdiğimiz oyuncak bebeği çok sevdi ve bize Barbie'yi çok sevdiğini söyledi. Ona dileğini sorduğumuzda ise bizden "Büyük Pembe Bir Barbie Evi" rica etti. Bu güzel miniğimizin yüzündeki tebessüme bir tebessüm daha ekleyerek onu mutlu etmek ister misiniz?

Miniğimiz Gülizar hediyesine kavuşunca çok mutlu oldu. Şu anki şartlardan dolayı yanında olamasak da hediyeyi ona ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz. Miniğimizin yüzündeki gülümsemeye vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: