BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gözde - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli Gözde'yle tanıştık. Gözde 16 yaşında lise 3 öğrencisi. Gözde MS (bir çeşit merkezi sinir sistemi hastalığı) sebebiyle hastanemizde misafir. Odasına gittiğimizde kendisini yemek yerken buluyoruz. Yemeğini yerken biraz tanışma fırsatı bulduk. Oldukça zeki bir dostumuz ileride diş hekimi olmak istediğini söyledi ki kendisi derslerinde de başarılıymış. Yemeğini bitirdikten sonra oyun oynamaya başladık. İlk oyunumuz Monopoly oldu. Annesi de bize eşlik etti. Gözde oyunu dikkatli bir şekilde takip ediyordu. Monopoly oyunumuz eğlenceli bir şekilde sona erdi ve sonrasında tombala oynamaya başladık. Başlarda şanssız olsa da sonradan şansı geri döndü ve oyunu başarılı bir şekilde tamamladı. Bir taraftan oyun oynarken bir taraftan da dileğini söylemesini istedik. Başta kararsız kalsa da son olarak orijinal beyaz basketbol ayakkabısı istediğine karar verdi. Gülüşleriyle içimizi ısıtan Gözde'nin gülüşüne gülüş katmak istemez misiniz? :)

Gözde hediyesine kavuştu. Basketi çok seven Gözde ayakkabılarını çok beğendiğini söyledi. Onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :D

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: