BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Duru - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün nöroloji servisinde Durumuz ile tanıştık. İçeriye girer girmez bizi sıcak bir gülümsemeyle karşıladı. Duru 7 yaşında ve 2. sınıfa gidiyor. Duru hastanemizde beyninde bir sıvı olması nedeniyle yatıyor ve hastalığının MS olduğu düşünülüyor tanısı koyulmamış durumda. Duru ile boyama yaptık, oyun hamuru oynadık oyun hamuruyla rengarenk pasta yaptık küçük tahta parçaları olan bir oyunla daha farklı oyunlar oynadık ve hayal gücünün geniş olduğunu fark ettik. Durumuz büyüyünce asker pilot olmak istiyormuş. Durumuzdan bize güzelce kitap okumasını istedik ve güzel okuduğu için ona bir dilek hakkı verdiğimizi söyledik bizden bileklik ve kolye yapım takımı istedi. Durumuzun bu güzel isteğini karşılamak ister misiniz?

Duru oyunlar oynamayı bileklik yapmayı çok seviyor en çok da saklambaç oynamayı seviyor Duruyla vakit geçirdiğimiz onunla oyunlar oynadığımız sırada ona bir dilek hakkının olduğunu söyledik ve bileklik yapma takımı diledi. Duru hediyesini sabırsızlıkla bekliyordu hediyesini yüz yüze vermeyi istedik ama kontrolü ocak ayında olduğundan Duruyu daha fazla bekletmek istemedik ve hediyesini kargoyla gönderdik. Hediye ulaştığında annesi aracılığıyla Duruyla konuştuk hediyesini çok beğenmiş ve mutlu olmuştu. Gönüllümüze Durunun dileğini gerçekleştirip Duruyu mutlu ettiği için çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: