BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Devran Toprak - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin genel pediatri servisinde miniklerimizi ziyaret ederken enerjisi ile bizi kendisine hayran bırakan Devran Toprak’la tanıştık. Devran 4 yaşında olmasına rağmen bize ingilizce renkleri tanıttı, sayıları saydı. Devran’la biraz sohbet edip oyunlar oynadık.Onun yanında zamanın nasıl geçtiğini anlamadık:) Bize büyüyünce itfaiyeci olmak istediğini söylerken gözlerinin içi gülüyordu. Devran’a bizden bir dilekte bulunmasını söylediğimizde heyecanla oyuncak dinozor istedi. Devran’ın dileğini gerçekleştirip sevincine ortak olmak ister misiniz?

Hediyeyi Devran’a teslim ettik.Hediyesini görünce çok mutlu oldu. Devran’a bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: