BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

ceylin - Adnan Menderes Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Prensesimiz Ceylin. Prensesimiz 8 yaşında diyabet hastalığından dolayı hastanemizde bulunuyor. Odaya ilk girdiğimizde gözlerinden heyecanlandığını anlayabiliyorduk. Prensesimizle monopoly oynadık . Başta pek fazla konuşmuyordu ama sonradan birbirimize alıştık ve prensesimizin yüzünden gülümsemesi hiç düşmedi. Hayat enerjisi bizi çok mutlu etti.Tabi dileğini de sormayı unutmadık . Prensesimiz uzun bir süre kararsız kaldı . En sonunda ise barbie bebekleri sevdiğini söyledi. Sizde prensesimizin dileğini gerçekleştirmeye yardımcı olur musunuz?

Prensesimize birazcık geç olsa da hediyesini ulaştırabildik. Prensesimiz muayene olmak için hastaneye gelmişti.Biz orada ona sürpriz yapmak için bekliyorduk.Bizden habersizdi, muayeneden çıktı ve bizi gördü o anki gülümseme işte her şeye değerdi.Bize ve prensesimize bu mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: