BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Batuhan - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde kalan Tip 1 Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) olan Batuhan ile tanıştık. Batuhan 14 yaşında. Odasına  girdiğimizde bizi cana yakın karşıladı. Birlikte yapboz yaptık ve çok eğlendik. Ona büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda doktor olmak istediğini söyledi. Batuhan ile çok güzel vakit geçirdik. Bize türkü söyledi. Saz çalmayı sevdiğinden bahsetti. İleride beraber konser yapabileceğimizi konuştuk ve çok sevindi. Dileğini sorduğumuzda Rotring 800 uçlu kalem istedi. Miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Batuhan ' ın hediyesini kargoyla gönderdik. Annesi teslim aldıklarına dair bizi aradılar . Batuhan kalemini çok beğenmiş.Çok mutlu olmuş . Kalemi gönderen gönüllümüze çok teşekkür ederiz

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: