BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşegül - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzeller güzeli Ayşegül ile tanışmak için odasına giriyoruz.Ayşegül 15 yaşında ve hastanemizin Pediatri bölümünde DM (şeker hastalığı) nedeniyle tedavi görüyor.Bizi görünce yüzünde mutlulukla karışık bir şaşkınlık ifadesi oluştu.Başladık Ayşegül ile tanışmaya ve eğlenmeye.İlk olarak eğlenceli bir kart oyunu oynadık ve zekasıyla bizi kendine hayran bıraktı miniğimiz.Ayrıca oyun oynarken Ayşegül’e nelerden hoşlandığını ve ilgi alanlarını sorduk.Kitap okumayı çok sevdiğini ve büyüyünce doktor olmak istediğini söyledi.Kart oyunumuz bittikten sonra puzzle yapmaya başladık.Ayşegül’ün yüzündeki tebessüm bizi de çok mutlu etti.Onunla vakit geçirirken hepimiz çok eğlendik.Kendisine dileğimizi sorduğumuzda ise Siyah renkli bir deri ceket istediğini söyledi.Güzel kızımızın bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek istemez misiniz ? :)

Bugün Ayşegül’ü hediyesini vermek için ziyaret ettik.Ayşegül’ün hediyesini verdiğimizdeki mutluluğu görülmeye değerdi doğrusu :) Onun bu sevincine pay sahibi olmak bizi bir o kadar mutlu etti.Ayşegül hediyesini açtıktan sonra bize ve bu hediyeyi gönderen gönüllüsüne teşekkür etti.Hastahaneye  kontrole geldiğinde bizimle görüşmek için sözleşti.Biz de bu hediyeyi gönderen gönüllümüze teşekkür ediyoruz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: