BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Asel - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde yatan 9 yaşındaki tatlı mı tatlı minik Asel ile tanışmak için odasına girdik. Asel'de trombosit(kan pulcuğu) düşüklüğü var. Başlarda karnı ağrıdığı ve yeni tanıştığımız için biraz çekingen olsa da sonradan onunla beraber muhabbet ettik, boyama yaptık, bebeğiyle oynadık ve bize alıştı. Bana ileride avukat olmak istediğinden, puzzle yapmayı ve legolar ile oynamayı çok sevdiğinden bahsetti. Ona dileğini sorduğumuzda, çok parçalı bir lego istediğini söyledi. Bu güzeller güzeli ve tatlı küçüğümüzün dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?   

Bugün hediyesini vermek için Asel'i görmeye  gittik.Hediyesini görünce gözlerinin içi parladı.Onun bu neşesini görmemizi sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: