BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Arda - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde Arda ile  tanıştık. Arda 14 yaşında ve Tip 2 Diabetes Mellitus(Şeker hastalığı) teşhisi sonucu hastanemizde misafir. Yanına ilk gittiğimizde bizi güler yüzüyle karşılayan Ardayla, hastaneye giderken götürdüğümüz kutu oyunlarını oynadık. Bu esnada aslında Arda'nın Monopoly bilmediğini öğreniyoruz ama çok çabuk öğrenen Arda bizimle keyifle Monopoly oynuyor. Muhabbet ederken Arda'nın zeka oyunlarıyla ilgilendiğini ve ileride doktor olmak istediğini de öğreniyoruz. Oyunların sonunda Arda'nın dileğini sorduğumuzda Galatasaraylı orijinal futbol topu istediğini öğreniyoruz. Siz de Arda'nın mutluluğuna ortak olmak istemez misiniz?

Arda'nın hediyesini teslim etmeye gittiğimizde bizi sevinçle karşıladı. Heyecanı yüzünden anlaşılıyordu. Topu gördüğünde çok sevinen Arda'nın mutluluğu görülmeye değerdi doğrusu. Onun böylesine sevinmesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: