BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Arda - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Arda o kadar hayat dolu bir çocuktu ki... Odasına ilk girişimizde bizi çok sevgiyle karşıladı.Yaşının üstünde çok akıllı ve neşeli bir çocuk.14 yaşında bir lösemi hastası ve uyumlu bir ilik bulunmuş onun heyecanıyla ameliyat gününü bekliyor. 

Ona ne olmak istediğini sorduğumda aşçı olmak istediğini söyledi.Yemek yapmayı ve mutfakla uğraşmayı çok seviyor.İleride çok ünlü bir şef olacağını o an bize hissettirdi.Onunla uzun ve çok güzel zaman geçirdikten sonra bizden bir dilek hakkı olduğunu,bizden ne istediğini sorduk.O da birlikte oynadığımız Monopoly'den istedi.Sizler de bu hayat dolu ve sevecen aşçımızın dileğini yerine getirmek ister misiniz?

Güzel Arda'mıza hediyesini götürdüğümüzde çok mutlu oldu. Neşesi gözlerinden okunuyordu.Zaten çok neşeli birisiydi Arda ve hediyesini verdiğimizde bu neşesi kat kat arttı.Arda'nın dileğini yerine getiren gönüllümüze onu bu kadar sevindirdiği için teşekkür ederiz.

❤❤1 ÇOCUK 1 DİLEK❤❤

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: