BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet Selim - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir Aydın günü oyunlarımızı alıp hastanenin  Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Vardığımızda bizi güler yüzüyle dokuz yaşındaki miniğimiz Ahmet Selim karşıladı. Kendisi tarihe çok ilgiliydi; dokuz yaşında olmasına rağmen bizim bile bilmediğimiz savaşları bize anlattı, bunun yanı sıra tarih konulu kitaplara aşırı bir ilgisi olduğunu söyledi. Hastanemizde Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla misafirimiz olan Ahmet Selim’in tedavi sürecini renklendirmek için ona boyama kitabı ve okuma kitabı hediye ederek eğlenmesine yardımcı olduk ve birlikte boyamalar yapıp çok güzel vakit geçirdik. Onunlayken zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Ziyaretimizin sonuna doğru yaklaştığımızda miniğimize bir dileği olup olmadığını sorduk. O da bize “Tarih Konulu Lego Seti” istediğini söyledi . Peki siz Ahmet Selim’in dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz ?

Değerli miniğimiz, göz bebeğimiz Ahmet Selim'in hediyesi gelince çok heyecanlandık. Annesiyle konuşup hastanemizde randevusu olduğu bir güne sözleştik ancak Ahmet Selim'in hediyesini getireceğimizden haberi yoktu. Ona büyük bir sürpriz hazırlamıştık. Ahmet Selim hastane koridorunda bizi kocaman kutumuzla görünce çok heyecanlandı ve çok mutlu oldu. O kadar heyecanlıydı ki hediyeyi oracıkta açmak istedi. Birlikte fotoğraf çekilerek bu anıyı ölümsüzleştirdik. Miniğimizin bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: