BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emel - Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi

1 1

Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün serviste ziyaret edecek miniklerimize bakarken Emel ile karşılaştık. Güzeller güzeli Emel, o kadar tatlı ve uyumluydu ki adeta yaşıtımız gibi onunla vakit geçirdik. Dersleriyle ilgili sohbet ettik, onun hobilerini sevdiklerini öğrendik. Emel bize ileride anasınıfı öğretmeni olmak istediğini söyledi. O kadar sevecendi ki, biz ona şimdiden bu mesleği çok yakıştırdık. Emel fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini, bir makinesi olsa çok daha fazla ilgilenebileceğini söyledi. Emel’in dileğini sorduğumuzda bize "Mavi renkli Instax mini fotoğraf makinesi" istediğini söyledi. Bu dileğinin gerçekleşebileceğine inanamayacak kadar çok istedi ve şaşırdı. Güzel Emel’in bu dileğini siz gerçekleştirip, onu mutlu etmek ister misiniz?

Emel'e hediyesini hastanede verebilme fırsatı yakaladık. Emel o güzel polaroid makinesini görünce öyle mutlu oldu ki, onun gülümsemesi bizim de içimizde çiçekler açtırdı. düşünceli gönüllümüz Emel'in rahatlıkla kullanabilmesi için de hediyesinin yanında çeşitli fotoğraf filmleri de göndermiş. Emel'in yüzündeki gülümsemelere vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: