BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Asya İlayda - Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi

Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün genel pediatri servinde FMF (Ailesel Akdeniz Ateşi) tanısı ile yatan 10 yaşındaki Asya İlayda’yı ziyaret ettik. Asya İlayda gözleri hayat dolu bakan, sevecen, akıl dolu sorularıyla hepimizi şaşırtan bi miniğimiz! Bizi görür görmez o kadar sıcak davrandı ki hemen birbirimizi tanımaya başladık; bir yandan oyun hamuruyla çeşitli şekiller yaparken bir yandan da sohbet ettik. Asya İlayda bu sırada  fen bilgisi ve matematik derslerini çok sevdiğini söyledi ve ben de büyüyünce doktor olmak istiyorum diye ekledi. Bunun üzerine vücudumuzun organlarıyla ilgili bir oyun oynayarak çokça eğlendik.

Ziyaretimizin sonlarına yaklaşırken Asya İlayda’ya dileğini sorduğumuzda, ondan “Kapsül LOL bebek”  yanıtını aldık. Bir dahaki ziyaretimizi iple çeken İlayda’nın o ışıldayan gözlerine bir sevinç parıltısı daha eklemek ister misiniz? 

Minik İlayda’mız hediyesini gördüğünde gözlerine inanamadı. Bize o kadar güzel gülümsedi ki, onu bu mutluluğa eriştirebilmek bizi daha çok mutlu etti. İlayda’nın böyle mutlu olmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: