BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep Emire - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir sonbahar gününde oyuncaklarımızı alıp Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Bizi tatlı mı tatlı 13 yaşındaki miniğimiz Zeynep Emire karşıladı. Oyun oynamaya Bil Bakalım Ben Kimim oyunuyla başladık. Bu oyundaki başarısıyla bizi adeta büyüledi. Görsel zekasının ne kadar güçlü olduğunu söylediğimizde bize yaptığı çizimleri ve boyamaları gösterdi. Sonrasında beraber balondan zürafa yaptık ve ismini Zulu koyduk. Ziyaretimizin sonuna doğru dileğini sorduğumuzda "Marker Kalem Seti" olduğunu söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki kocaman gülümsemeye ortak olmak ister misiniz?

Zeynep'in hediyesi bize ulaşır ulaşmaz ailesiyle iletişime geçtik ve hediyesini vermek üzere hastanenin yolunu tuttuk. Yanına gittiğimizde miniğimiz bizi gördüğüne çok sevindi ve hediyesini alınca yüzünde güller açtı. Biz yanından ayrıldıktan sonra da dileği olan marker kalemlerle çizdiği resimlerin fotoğraflarını da bize göndermeyi unutmadı. Miniğimizin dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: