BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Türkan - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir günde kostümlerimizi giyip oyunlarımızla birlikte heyecanla Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde çok akıllı ve tatlı miniğimiz Türkan ile tanıştık. Bizi güler yüzüyle ve sevinçle karşıladı. Öncelikle en sevdiği renk mor olduğu için mor renkli balondan kendisine şirin bir köpek yaptık. Daha sonra miniğimizle birlikte oyun hamurundan çiçek ve Pamuk Prenses tacı yaptık ve bunu yaparken çok eğlendik. Sonrasında bir yandan sohbet ederken diğer yandan da puzzle yaptık. 9 yaşındaki miniğimiz Türkan'ın büyüyünce veteriner olmak istediğini öğrendik. Ziyaretimizin sonuna yaklaşırken miniğimize bizden dileğinin ne olduğunu sorduk. Aklına hemen gelmese de biraz düşündükten sonra bizden "Tavşan Kostümü" istediğini söyledi. Siz de sevimli miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Aralık ayının ilk haftasında güzel bir kış günü miniğimiz Türkan'ın heyecanla beklediğimiz dileğinin bize ulaştığı haberini aldık ve hemen ailesiyle iletişime geçtik. İlk fırsatta miniğimizin dileğini yanımıza alıp Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Türkan bizden istediği tavşan kostümünü görünce çok mutlu oldu. Kostümün renginin tam tavşan rengi olmasını ve kostümün kulaklarını çok beğendiğini söyledi. Onun bu mutluluğu bizim de yüzümüzü güldürdü. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: