BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Seher - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Muhteşem bir kasım gününde önlüklerimizi giyip Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Ziyaret için girdiğimiz odada bizi Seher karşıladı. Seher 17 yaşında ve Multiple Skleroz (Bir çeşit merkezi sinir sistemi hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Seher ile konuştuğumuzda bize kitap okumayı sevdiğini ve özellikle klasik kitapları sevdiğini söyledi. Birlikte önce Uno oynadık, sonra da Jenga oyunu ile ziyaretimizi taçlandırdık. Birlikte çok eğlendik. Bize gelecekte diyetisyen olmak istediğini belirtti. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduk, bizden "Son Ada - Zülfü Livaneli" kitabını istediğini söyledi. Siz de Seher'in dileğini gerçekleştirip onun gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Tatlı bir kasım gününde değerli Seher'in istediği kitabın bize ulaştığını öğrendik. Ailesiyle iletişime geçince Seher'in doğum günü olduğunu öğrendik. Zaman kaybetmeden ekibimizi topladık ve Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. İyi ki doğdun şarkısını söylerken hediyesini teslim ettik. Paketi heyecanla açarak hem istediği kitabı, hem de gönüllümüzün hediye ettiği klasik kitapları görünce gerçekten çok memnun oldu. Güler yüzle bize teşekkür etti. Seher'in doğum gününe denk gelen bir günde yüzünde kocaman bir gülümseme bırakan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: