BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Özcan Eymen - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir günde oyunlarımızı ve balonlarımızı yanımıza alıp Enfeksiyon servisinin yolunu tuttuk. Kiminle tanışacağımızdan habersiz odanın kapısını çaldığımızda miniğimiz Eymen ile karşılaştık. Eymen 10 yaşında ve hastanemizde Gliom (Bir çeşit beyin tümörü) tanısıyla tedavi görüyor. Ne yapalım diye düşünürken balondan köpek yapmaya karar verdik. En sevdiği renk yeşil olduğu için köpeği de yeşil yaptık, ismini de Yeşilbaş koyduk. Ayrıca sohbetimizde Eymen’in ortaokula geçeceğini ve en sevdiği dersin matematik olduğunu öğrendik. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda doktor olmak istediğini söyledi. İleride beraber görev yapabileceğimizi hayal ettik, çok mutlu olduk. Miniğimize dileğini sorduğumuzda bizden “Monopoly” istediğini söyledi. Siz de Eymen’in dileğini gerçekleştirip onun yüzünde kocaman bir gülümsemeye vesile olmak ister misiniz?

Özcan Eymen’in hediyesi bize ulaştığında hemen ailesiyle iletişime geçtik ve hastanede olduğunu öğrendik. Miniğimiz hediyesini getirdiğimizi görünce çok mutlu oldu. Biz de gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: