BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Mirza - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk bir kasım gününde oyuncaklarımızı alıp heyecanla Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk ve 4 yaşındaki tatlı mı tatlı miniğimiz Muhammed Mirza ile tanıştık. Kendisiyle oyun oynamak çok eğlenceliydi. Önce kendisiyle Uno oynadık. Akıllı miniğimiz bu oyunda çok başarılıydı. Daha sonra birlikte oyun hamurlarından pizza ve hamburger yaptık. Tatlı miniğimizin Beşiktaş’ı tuttuğunu ve en sevdiği futbolcunun Ronaldo olduğunu öğrendik. Sohbet ederken bize büyüyünce Örümcek Adam olmak istediğini söyledi. Ziyaretimizin sonunda miniğimize dileğinin ne olduğunu sorduk. Miniğimiz bizden "Kırmızı Kumandalı Araba" istedi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Muhammed Mirza'nın dileği bize ulaştığında hemen ailesi ile iletişime geçtik ve heyecanla Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Yakışıklı miniğimiz bizi ve uzaktan kumandalı arabasını gördüğünde çok sevindi. Mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Miniğimizin mutluluğuna ve bizim heyecanımıza vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: