BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8796 - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir sonbahar gününde heyecanlı bir şekilde oyunlarımızı, boyama kitaplarımızı yanımıza alarak Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Bizi görünce 15 yaşındaki miniğimizin yüzünde kocaman bir gülümseme oluştu. Ziyaretimizde tatlı mı tatlı bir o kadar da akıllı miniğimizle Uno oynadık, miniğimiz oyunda çok başarılıydı. Bir yandan oyunumuzu oynarken bir yandan da sohbet ettik ve çok eğlenceli vakit geçirdik. Bize gemileri ve korsanları çok sevdiğinden bahsetti. Sohbetimizin devamında en sevdiği rengin pembe olduğunu öğrendik. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduğumuzda miniğimiz "Pembe Ayıcık" istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Güzel bir kasım gününde miniğimizin hediyesi elimize ulaştı. Onu tekrar görecek olmanın heyecanıyla hastanenin yolunu tuttuk. Miniğimiz bizi gördüğünde yüzünde kocaman bir gülümseme belirdi. Oyuncak ayısını görünce kutusundan çıkarıp hemen oynamak istedi. Onunla biraz oynayıp sohbet ettik. Miniğimizin sevinci yüzünden okunuyordu. Gönüllümüze miniğimizin mutluluğuna vesile olduğu için çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: