BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8602 - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

1 1

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yazın sonuna yaklaşırken yanımıza oyunlarımızı da alıp Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Odasına girdiğimiz anda bizi tatlı gülüşüyle minik bir prenses karşıladı. Prensesimiz 7 yaşında ve Brakial Pleksus Felci (Kollara giden sinirlerin felci) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Heybelerimizi açıp miniğimize ne oynamak istediğini sorduğumuzda oyun hamurunu seçerek onunla oynamak istediğini söyledi. Oyun hamuruyla yaptığımız elbiseyi hepimiz çok beğendik. Sohbetimiz sırasında en sevdiği rengin yeşil olduğunu söyleyen miniğimiz büyüyünce kuaför olmak istediğini söyledi. Daha sonra yanımızda getirdiğimiz balonlardan yeşil renkli balonu seçen miniğimize balondan bir köpek yaptık. Miniğimiz köpeği çok sevdi. Ziyaretimizin sonuna yaklaşırken miniğimize dileğini sorduğumuzda heyecanla "Küvetli Oyuncak Bebek" istediğini söyledi. Siz de dileğini gerçekleştirerek minik prensesimizin gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Güzel bir eylül gününde miniğimizin hediyesinin elimize ulaştığını duyunca çok heyecanlandık ve  hemen teslim etmek istedik. Miniğimizin odasına girince gözlerindeki heyecan içimizi ısıttı. Minik oyunlarla heyecanını arttırıp hediyeyi teslim ettiğimizde miniğimiz bize harika bir gülümseme hediye etti. Gözlerindeki parıltı ve gülümsemesindeki ışıltı akıllarımıza kazındı. Miniğimizin bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: