BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8599 - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yaz tatilinin sonlarına gelirken miniklerimiz için büyük sürprizleri içeren heybelerimizi büyük bir heyecanla hazırlayarak hastanemizin Genel Pediatri servisine doğru yola çıktık. Odasına girdiğimiz anda güler yüzüyle bizi karşılayan tatlı mı tatlı miniğimizle tanıştık. 8 yaşındaki prensesimize oyunlarımızı gösterip ne oynamak istediğini sorduğumuzda heyecanla Uno oyununu çok sevdiğini ve oynamak istediğini söyledi. Miniğimiz Uno’da çok başarılıydı. Sonrasında yemek yapmayı çok seven miniğimizle oyun hamurlarını kullanarak çiğ köfte tabağı hazırladık. Tecrübeli aşçımız yanında marul ve limonlarını da eksik etmedi. Sohbetimiz sırasında öğretmen olmak istediğini ve birçok rengi sevdiğini söyledi. Özellikle de sarı, kırmızı ve mor renkleri sevdiğini söyleyen miniğimizle mor renkli balonlarımızla köpek yaptık. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduğumuzda ise bizden “Oyuncak Yemek Seti” istedi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onun o tatlı gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin hediyesinin elimize ulaşmasının heyecanıyla hemen ailesini aradık. Hastaneden çıktıkları için hediyesini evlerine kargoladık. Miniğimiz hediyesi eline ulaştığında çok mutlu olmuş. Bize de hemen bir çay yapmış. Biz de fotoğraflarını görünce çok sevindik, çayını içmiş kadar olduk. Gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: