BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8583 - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir yaz gününde oyun oynayacağımız tatlı miniğimizle tanışmak için Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde kart oyunlarını çok seven ve bu konuda uzman olan 14 yaşındaki miniğimizle tanıştık. Bizi gördüğünde çok sevindi. Uno oyunu konusunda uzman olduğu için bu oyunu oynadık ve gerçekten de hepimizden daha güzel oynadı. Büyüyünce avukat olmak istiyormuş. Konuşmalarımız sırasında renk olarak açık maviyi sevdiğini öğrendik. Kendisi Galatasaraylıymış ve şampiyon olduğunda da çok sevinmiş. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduk ve biraz düşündükten sonra "What Do You Mood? Kart Oyunu" istediğini söyledi. Siz de bu tatlı miniğimizin dileğini yerine getirerek yüzünü gülümsetmek ister misiniz? 

Güneşli bir haziran gününde paketlediğimiz hediyeyi vermek için miniğimizin kaldığı servise doğru yola çıktık. Öncelikle nasıl olduğunu öğrendik ve biraz sohbet ettik. Daha sonra hediyesini verdik. Miniğimiz kart oyunlarını çok seviyordu ve istediği oyunu beraber oynarken biz çok zevk aldık. Miniğimizin dileğini yerine getirerek yüzünde sımsıcak bir gülümseme oluşturan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: