BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8580 - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yağmurlu bir günde oyuncaklarımızı alıp Genel Pediatri servisimizin yolunu tuttuk. Yakışıklı olduğu kadar zeki olan miniğimiz bizi büyük bir heyecanla karşıladı. Miniğimiz 6 yaşında ve İktiyozis Lameller (Balık pulu derisi hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Miniğimiz köpekleri sevdiği için yanımızda getirdiğimiz oyun hamurlarıyla birlikte köpek figürü yaptık. Daha sonra bize sayı sayma konusundaki hünerlerini gösterdi. Keyifle sohbet ederken ne olmak istediğini sorduğumuzda polis cevabını aldık ve bize bütün suçluları yakalayacağını söyledi. Arabalarla oynarken en çok mavi rengi sevdiğini öğrendik. Miniğimizle oyun oynarken bizi çok güldürdü, kıvrak zekasına hayran kaldık. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduk ve heyecanla “Pelüş Köpek” istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun o tatlı gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Sıcak bir yaz gününde miniğimizin hediyesi bize ulaşınca hemen hediyesini teslim etmek üzere yola çıktık. Odasına girdiğimizde miniğimiz bizi büyük bir sevinçle karşıladı. Dileğini gördüğü anda gözlerinde beliren ışıltıya şahit olabildiğimiz için çok şanslıyız. Kahramanımız mavi köpeğini baş ucundan hiç ayırmadı. Dileğini gerçekleştirmemize vesile olan gönüllümüze teşekkürlerimizi sunuyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: