BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kübra - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

1 1

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bulutlu bir haziran günü Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk ve gülümsemesiyle içimizi ısıtan miniğimizle karşılaştık. Kübra 11 yaşında ve Brakial Pleksus Felci (Kollara giden sinirin felci) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Miniğimiz ile Hızlı Dedektif oyununu oynadık. Oyunumuzu oynarken gösterilen şekilleri bulma konusunda çok hızlıydı, bizi zekasına hayran bıraktı. Oyunumuz sırasında tuttuğu takımın Galatasaray olduğunu ve kırmızı rengi sevdiğini öğrendik. Sohbetimiz sırasında da büyüyünce doktor olmak istediğini söyledi. Biz güler yüzüne hayran kaldık. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduğumuzda "Siyah Çift Gözlü Kalemlik" istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini yerine getirerek yüzünde sevimli bir gülümseme oluşturmak ister misiniz?

Kübra'nın hediyesi bize ulaşır ulaşmaz ailesiyle iletişime geçtik. Evlerinde olduğunu öğrendikten sonra miniğimizin hediyesini kargoladık. Miniğimiz hediyesini alınca çok mutlu olmuş. Onun bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: