BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kadir - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir kasım gününde Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Kiminle tanışacağımızdan habersiz kapıyı çaldığımızda, bizi tatlı ve zeki miniğimiz Kadir karşıladı. Kadir 11 yaşında ve hastanemizde tedavi görmekte. Beraber sohbet etmeye başladığımızda futbola olan yoğun ilgisini öğrendik. Futbol konusunda çok yetenekli olduğunu ve bir spor kulübünün altyapısında oynadığını öğrendik. Sonrasında balondan köpek yapıp adını Timo koyduk. Ona birkaç illüzyon gösterisi yaptık ama çok zeki olan miniğimiz bizim hemen ne yaptığımızı çözdü. Oyun serüvenimizin devamında beraber Uno oynamaya karar verdik. Çok çekişmeli oyunumuzun sonunda Kadir bizi yendi. Sohbetimizin sonunda miniğimize dileğini sorduğumuzda bizden “Orijinal Futbol Topu” istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzünde kocaman bir tebessüm oluşturmak ister misiniz?

Kadir'in dileği kısa sürede tarafımıza ulaştı fakat miniğimizin taburcu olduğunu öğrendik. Ailesiyle hemen iletişime geçip büyük bir heyecanla dileği kargoladık. Kadir, hediyesini çok beğenmiş. Bize hediyesiyle tatlı bir fotoğraf ve bol selamlar gönderdi. Miniğimizin hayalini gerçekleştirip yüzündeki tebessüme ortak olduğunuz için teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: