BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hazal - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Sıcak bir temmuz günü öğleden sonra hastaneye doğru yola çıktık. Enfeksiyon servisinde tatlı mı tatlı miniğimiz Hazal bizi neşeyle karşıladı. Hazal 4 yaşında ve Lösemi (Kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. En sevdiği rengin pembe olduğunu öğrendiğimiz miniğimizle pembe oyun hamurundan makarna ve pizzalar yaptık. Tahta bloklardan domino yapıp devirirken kahkahalarımıza engel olamadık. Hazal'la birlikte o kadar keyifli vakit geçirdik ki saatlerin nasıl geçtiğini anlamadık. Oyun hamuruyla oynamayı çok seven miniğimizin bizden isteği de “Şekilli Oyun Hamuru Seti” oldu. Siz de Hazal'ın dileğini gerçekleştirip onun o tatlı gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Sıcak bir temmuz günü miniğimiz Hazal'ın hediyesi bize ulaştı. Hemen ailesiyle iletişime geçtik ve hastanede olduklarını öğrendik. Hazal bizi yine büyük bir neşeyle karşıladı. Hediyesini görünce çok sevinen miniğimiz hemen oyun hamurlarıyla şekiller yapmaya başladı. Miniğimizin yüzünde gülücük oluşturan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: