BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eslemnaz - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Sıcak mı sıcak bir temmuz gününde oyuncaklarımızı alıp hastanenin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde tatlı miniğimiz Eslemnaz’la tanıştık. Eslemnaz 8 yaşında ve Brakial Pleksus Felci (Kollara giden sinirlerin felci) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Beraber en sevdiği oyun olan Denge Oyunu'nu oynadık. Eslemnaz bu oyunda çok başarılıydı ve hepimizi yendi. Hastanede geçirdiği süreçte hemşireleri çok seven miniğimiz ileride hemşire olmak istediğini söyledi. Ziyaretimizin sonunda miniğimize dileğini sorduk. Başlangıçta karar veremese de en sonunda dileğinin “Kilitli Mor Günlük” olduğunu söyledi. Siz de Eslemnaz’ın dileğini gerçekleştirip onun tatlı gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Güzel bir ağustos sabahı tatlı miniğimiz Eslemnaz'ın hediyesi elimize ulaştı. Bu harika haberi aldığımızda hediyesini iletmek için hemen ailesiyle iletişime geçtik. Miniğimizin taburcu olduğunu öğrendik ve dileğini heyecanla kargoya verdik. Hediyesi eline ulaştığında Eslemnaz da çok mutlu olduğunu ve bize teşekkür ettiğini söyledi. Onu böylesine mutlu görmek bizi de çok sevindirdi. Kendisi kadar tatlı olan günlüğüne harika yazılar yazacağından hiç kuşkumuz yok. Miniğimizin dileğini gerçekleştirerek bu mutluluğa vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: