BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ertuğrul - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir sonbahar gününde kostümlerimizi giyip Genel Pediatri servisimizin yolunu tuttuk. Orada bizi enerjisi ve güler yüzüyle 6 yaşındaki miniğimiz Ertuğrul karşıladı. Onunla çok keyifli vakit geçirdik. Beraber boyama yaptık, oyun hamurlarıyla oynadık. Balondan köpek ve ayıcık yaptık. Oyun oynarken miniğimizin Fenerbahçeli olduğunu ve ileride futbolcu olmak istediğini öğrendik. Ziyaretimizin sonunda miniğimize dileğini sorduğumuzda bizden “Sarı Lacivert Futbol Topu” istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzünde koskocaman bir gülücük olmak ister misiniz?

Miniğimiz Ertuğrul’un hediyesi elimize ulaşınca çok sevindik. Hemen ailesiyle iletişime geçip Ertuğrul’un hastanede randevusu olduğu günü öğrendik. Onu görmek ve hediyesini ulaştırmak için yola çıktık. Miniğimiz futbol topunu ve formasını görünce çok sevindi. Oynarken bize video atacağını da söyledi. Miniğimizin yüzündeki gülümsemeye vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: