BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emirhan - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir kasım gününde heybemizin içine balonlarımızı, kart oyunlarımızı aldık. Kostümlerimizi de giyip kiminle tanışacağımızı bilmemenin tatlı heyecanıyla Genel Pediatri servisine gittik. Servise girdiğimizde futbol tutkunu Emirhan ile tanıştık. 7 yaşındaki miniğimiz hastanemizde Bilier Atrezi (Safra kanalının gelişim kusuru) tanısı ile tedavi görmekte. Futbola ve futbolcu kartlarına çok ilgisi olduğunu öğrendiğimiz miniğimiz bize kendi futbolcu kartı koleksiyonunu gösterdi. Heyecanla koleksiyonuna göz attıktan sonra balonlardan birlikte köpek, zürafa yapıp onlara isim verdik. Köpeğin adını Karabaş, zürafanın adını Zulu koyduk. Sohbetimizin sonunda miniğimize dileğini sorduğumuzda bize “Süper Şut Futbolcu Kartları” istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun yüzünde bir tebessüme vesile olmak ister misiniz?

Kasım ayının ortasına geldiğimizde miniğimizin hediyesinin geldiğini öğrendik. Hediyemizi miniğimize ulaştırmak için hemen miniğimizin ailesiyle iletişime geçtik. Emirhan'ın taburcu olduğunu öğrendik. Vakit kaybetmeden Emirhan'ın hediyesini ona ulaştırmak için kargoya verdik. Emirhan hediyesine kavuştu ve hediyesini görünce çok mutlu olmuş. Miniğimizin yüzündeki kocaman, sıcacık gülümsemeye vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: