BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Erva - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir sonbahar gününde heybelerimizi hazırlayıp büyük bir heyecanla Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde tatlı miniğimiz Elif Erva’yla tanıştık. Miniğimiz 6 yaşında ve hastanemizde Brakial Pleksus Felci (Kollara giden sinirlerin felci) tanısıyla tedavi görmekte. Miniğimizle tanıştıktan sonra boyama yapmayı çok sevdiğini öğrendik. Bize yaptığı rengarenk boyamaları gösterdi. Biz de ona boyama kitabı hediye ettik. Daha sonra birlikte Uno oynadık. Oyun oynarken çok eğlendik ve miniğimiz bizi her seferinde yendi. Sohbetimizin devamında miniğimize dileğini sorduğumuzda bizden “Peluş Pembe Kedi” istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki tebessüme vesile olmak ister misiniz?

Elif Erva’nın hediyesi elimize ulaşır ulaşmaz ailesiyle iletişime geçtik. Miniğimizin hastaneden taburcu olduğunu öğrendik. Vakit kaybetmeden büyük bir heyecanla miniğimizin hediyesini kargoya verdik. Hediyesi Elif Erva’ya ulaşınca çok sevinmiş ve hemen oynamaya başlamış. Miniğimizin sevincine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: