BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beritan - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bulutlu bir sonbahar gününde heybelerimizi alıp, kostümlerimizi giyip Genel Pediatri servisimizin yolunu tuttuk. Serviste heyecanla bizi bekleyen 12 yaşındaki miniğimiz Beritan ile tanıştık. Tanıştıktan sonra ilk olarak Uno oynadık. Oldukça hırslı olan miniğimiz bizi mağlubiyete uğrattı. Ardından hayvanları çok sevdiğini ve ileride veteriner olmak istediğini öğrendiğimiz miniğimizle birlikte balondan köpek ve zürafa yaptık. Son olarak yapboz yaptık ve bu sırada miniğimiz koyu Galatasaraylı olduğunu söyledi. Ziyaretimizin sonunda miniğimize dileğini sorduğumuzda "Sarı Kırmızı Bisiklet" cevabını verdi. Siz de miniğimizin bu isteğini gerçekleştirerek yüzündeki o güzel gülümsemeye ortak olmak ister misiniz?

Soğuk bir kış gününde miniğimizin hediyesinin bize ulaştığını öğrendik. Hemen ailesiyle iletişime geçtik, taburcu olduklarını öğrenince hiç vakit kaybetmeden hediyesini kargoladık. Beritan bisikletini görünce çok mutlu olmuş ve hemen sürmek istemiş. Beritan'ın yüzündeki gülümsemeye vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: