BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Azra Nur - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Ilık bir sonbahar gününde oyuncaklarımızı da yanımıza alarak heyecanla Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Bizi tatlı mı tatlı miniğimiz Azra Nur karşıladı. Azra Nur 11 yaşında ve Down Sendromu (21. Kromozomdaki fazlalık nedeniyle oluşan bir sendrom) tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte. Miniğimiz ile oyun hamurlarıyla oynadık. Bize çok sevimli pastalar yaptı ve biz de afiyetle yedik. Daha sonra birlikte boyama yaptığımız miniğimizin en sevdiği rengin pembe olduğunu öğrendik. Ziyaretimizin sonuna geldiğimizde Azra Nur’a bizden bir dileği olup olmadığını sorduk. Azra Nur bizden “Doktor Seti” istediğini söyledi. Siz de Azra Nur’un dileğini gerçekleştirip onun tatlı gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Güzel bir sonbahar sabahı Azra Nur’un hediyesinin bize ulaştığını öğrendik. Heyecanla miniğimizin kontrol için hastanemize gelmesini bekledik. Azra Nur hediyesini görünce çok sevindi ve hemen oynamaya başladı. Azra Nur’un yüzündeki kocaman gülümsemeye vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: