BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8233 - Giresun Tıp Fakültesi

Giresun Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yağmurlu bir aralık günü ders çıkışı miniğimizle buluşmak için tüm yorgunluğumuzla Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. 6 yaşında olan tatlı miniğimiz bizi gülümseyerek karşıladı. Miniğimizi gördükten sonra yorgunluğumuzu unutup hemen oyun oynamaya koyulduk. Bize hafıza oyunlarını çok sevdiğini söyledi. Biz de beraber Hatırla Bakalım oyununu oynamaya başladık. Zeki miniğimiz bizi kolay bir şekilde yendi. Bize mor rengi çok sevdiğini ve büyüyünce doktor veya hemşire olmak istediğini söyledi. Ardından yapboz oynadık ve becerikli miniğimiz bu oyunda da gayet başarılıydı. Daha sonra oyunumuza oyun hamuru oynayarak ve boyama yaparak devam ettik. En sonunda miniğimizle Bil Bakalım oyununu oynadık. Bu oyunda da başarılı olan zeki miniğimiz bizi yine yenmeyi başardı. Daha sonra ona bir dileğini sorduğumuzda "Şarkı Söyleyen Patenli Sunny" cevabını aldık. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip bu mutluluğumuza ortak olmak ister misiniz?

Tatlı miniğimizin hediyesinin bize ulaştığını duyar duymaz heyecanla miniğimizin ailesiyle iletişime geçtik. Miniğimizin bu haberi duyar duymaz çok sevindiği sesinden belliydi.

Yağmurlu bir pazartesi sabahı hediyemizi alıp sevinçle hastanenin yolunu tuttuk.Hastaneye gittiğimizde miniğimizin heyecanla bizi beklediğini gördük. Tabii biz de onu görünce çok mutlu olduk. Hediyesini vermek için sabırsızlanıyorduk tabii o da almak için. Hediyeyi verdiğimizde paketi heyecanla açıp hediyesini gördü. Yüzündeki mutluluk tarif edilemezdi. Miniğimizin yüzündeki mutluluğa vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: