BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sümeyra - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

1
1

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Bugün çok güzel ve bir o kadar da akıllı Sümeyra'mızı ziyaret ettik. Sümeyra 13 yaşında ve hastanemizin çocuk hematoloji servisinde glanzman (kalıtsal kanama bozukluğu) tanısıyla tedavi görüyor. Sümeyra ile önce biraz satranç oynayıp vakit geçirdik. Başlarda sessiz kalsa da sonradan bizimle muhabbet edip sorularımızı yanıtlayarak kendini anlattı. Hediye ettiğimiz okuma kitabını bir an önce okuyup bir dahaki sefere bize de anlatacağını söyledi. Sümeyra 7. sınıf ögrencisiymiş. İleride doktor olup hasta insanları iyileştirmek istiyormuş ve bu hayalini gerçekleştirebilmek için de elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacakmış. Bir diğer hayali ise bisiklet sürmekmiş.

Meleğimize bizden ne dilediğini sorduğumuzda bisiklet istediğini söyledi. Siz de Sümeyra’mızın aynı zamanda hayali de olan bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Sümeyra'mızın hediyesini ona ulaştırdık. Meleğimizin mutluluğuna vesile olan gönüllülerimize teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: