BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Özcan - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

1
1

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Genel çocuk servisinin koridorunda dolaşırken tanıştık yakışıklı Özcan’ımızla. Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) tanısıyla servisimizde yatan 11 yaşındaki Özcan odasına girdiğimizde bizi heyecanla karşıladı. Satranç ve yapboz oynamayı çok seviyormuş. Birlikte oynadığımız zaman mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Büyüyünce doktor olmak isteyen Beşiktaşlı Özcan’ımızın bizden isteği de Beşiktaş forması oldu. Özcan’ımızın bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Serviste olduğu sürede sabırsızlıkla formasını bekleyen yakışıklı Özcan’ımızın hediyesi taburcu olduktan sonra geldi. Hemen evine ulaştırdık, küçük prensimiz çok mutlu olmuş. Özcan’ımızı mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: