BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Samet - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Sametle tanışmamız annesi vasıtasıyla oldu. Bizimle konuşarak iletişim kuramasa da parıldayan gözlerinden bizi görmekten ne kadar mutlu olduğunu anladık. Samet 11 yaşında ve Epilepsi (Sara hastalığı) sebebiyle hastanemizde kalıyor. Perdede resmi olan Winnie the Pooh çizgi film karakterini göstererek gülümseyen Samet, bir Winnie the Pooh ayıcığı ile mutlu olacağını ifade etti.

Sizler de onun bir Winnie the Pooh ayıcıkla gözlerinin parıldamasını sağlayabilirsiniz. Ne dersiniz? 

Hastanemize ziyarete gittiğimizde Samet'e Winnie the Pooh ayıcığını teslim ettik. Miniğimizin dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: