BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Poyraz - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Bugün minik sevgi dolu Poyraz ile tanıştık başlarda birazcık çekimser olsa da muhabbet ettikçe bize ısındı. 7,5 yaşında olmasına rağmen çok olgun ve çok güler yüzlüydü. Poyraz, Nefrotik Sendrom(Bir çeşit böbrek hastalığı) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor. Poyraz çizgi film izlemeyi ve arkadaşlarıyla top oynamayı çok seviyor. Kendisiyle çizgi filmler üzerine bol bol sohbet ettik. Sohbetimiz esnasında büyüyünce polis olmak istediğini öğrendik. Gitme vaktimiz yaklaştığında Poyraz'a bizden ne istersin diye sorduk. Poyraz da bizden mavi renkli akülü bir araba istediğini söyledi. Siz de tatlı miniğimiz Poyraz'ın bu dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek istemez misiniz? :)

Poyraz'ın hediyesi bize ulaşınca hemen ailesiyle iletişime geçtik. Hediyesini bir an önce ulaştırmak için günü belirledik. Ve o gün geldiğinde Poyraz bizi kapıda karşıladı. İstediği akülü arabayı görünce çok mutlu oldu. Onu böyle mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: